skupina

Účetnictví online a bez papírů

Jednou za měsíc? NE! Účetnictví je každodenní potřeba!

Z reakce klienta:
"Nevadí, že se osobně nevidíme každý měsíc. Mám vás ve svém notebooku od rána do večera, hned vedle hrnku kávy. Dřív mě to papírování štvalo a dnes si to užívám. Ušetřil jsem spoustu času, obejdu se bez skříně plné dokladů a líp se v tom vyznám."

Chodíte za účetním jednou měsíčně s balíkem papírů? A přehled nezaplacených pohledávek dostanete za dalších 14 dnů? 
Každý si nemůže dovolit tak dlouho čekat. Potřebujete aktuální informace. Plýtváte penězi, když vytváříte vlastní záznamy a tabulky, které pak zadáním stejných údajů účetní vytváří znovu ve svém software.

Moderní technika nám umožnila nabízet odpovídající řešení. Účetnictví online s využitím software HELIOS Orange firmy Asseco Solutions, a.s., a s využitím datových úložišť pro scanované doklady. U nejmenších klientů využíváme jednoduchá řešení, jako je služba Fakturoid. Bez vlastní účtárny se obejde i ten, kdo si to dříve neuměl představit.

 Účetnictví online a bez papírů

Účetnictví online s využitím systému HELIOS Orange

Rozsáhlé dokladové řady (faktury, pokladnu …) pořizují pracovníci klienta na svých lokálních stanicích. Nejde přitom o kvalifikované účetní, ale postačí zapracovaný administrativní personál. Pomocí virtuálního privátního okruhu jsou napojeni na náš server, na který prostřednictvím automatických kontací ukládají účetní data. Došlé doklady scanují a ukládají do datového trezoru.  Naše kvalifikovaná účetní takto pořízená data prověří, doplní a zaúčtuje složitější účetní zápisy.  

Získáte:

Účetnictví onlinedalší služby pokytujeme v kancelářích v Liberci, Jablonci nad Nisou, Mladé Boleslavi, Jihlavě, Litoměřicích, Děčíně, Praze, Plzni, PoličceHradci Králové, Mostu a v Brně. V systému Money S5 poskytuje obdobnou službu také kancelář ve Valašském Meziříčí.

 Zeptejte se na podrobnosti


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

Čtvrt století služeb KODAP
ETL Global
newsletter close