skupina

Účetnictví online a bez papírů - dataflow KODAP

Jednou za měsíc? Každému to stačit nemůže

Z reakce klienta:
"Nevadí, že se osobně nevidíme každý měsíc. Mám vás ve svém notebooku od rána do večera, hned vedle hrnku kávy. Dřív mě to papírování štvalo a dnes si to užívám. Ušetřil jsem spoustu času, obejdu se bez skříně plné dokladů a líp se v tom vyznám."Chodíte za účetním jednou měsíčně s balíkem papírů? A přehled nezaplacených pohledávek dostanete za dalších 14 dnů? 
Potřebujete aktuální informace. Plýtváte penězi, když vytváříte vlastní záznamy a tabulky a účetní stejná data znovu pořizuje do ekonomického software.

Moderní technika nám umožnila nabízet odpovídající řešení. Účetnictví online s využitím vyspělého software a s využitím dataflow KODAP. U nejmenších klientů využíváme jednoduchá řešení, jako je služba Fakturoid nebo iDoklad. Bez vlastní účtárny se obejde i ten, kdo si to dříve neuměl představit.

 Účetnictví online a bez papírů = dataflow KODAP

U větších klientů rozsáhlé dokladové řady (faktury, pokladnu …) pořizují pracovníci klienta na svých lokálních stanicích. Nejde přitom nutně o kvalifikované účetní, ale postačí zapracovaný administrativní personál. Bezpečně jsou napojeni na náš server, na který prostřednictvím automatických kontací na pozadí běžné práce ukládají účetní data. Došlé doklady ukládají do dataflow KODAP.  Naše kvalifikovaná účetní takto pořízená a případně i vytěžená data prověří, doplní a zaúčtuje složitější účetní zápisy.  

Získáte:

Účetnictví online, dataflow KODAP a další služby poskytujeme v kancelářích v Liberci, Jablonci nad Nisou, Mladé Boleslavi, Jihlavě, Litoměřicích, Děčíně, Praze, Plzni, Hradci Králové, Mostu v České Lípě ve Valašském Meziříčí a v Brně

 Zeptejte se na podrobnosti


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close