skupina

Starosti s účetnictvím mě už netankují

Rozhovor s Ivanou Kropáčovou nájemkyní čerpacích stanic sítě OMV

Kolik čerpacích stanic máte v nájmu?
Celkem tři. V Liberci, v Jičíně a v Mladé Boleslavi.
 
Tak to jsou Vaše starosti s účetnictvím trojnásobné.
Dnes už mě starosti s účetnictvím “netankují” :-). V současné době jsem se službami a komunikací se společností KODAP maximálně spokojená. Už bych neměnila.
 
Takže v minulosti tomu bylo jinak? Máte zkušenosti i s jiným účetním partnerem?
Ano, v roce 2013 mi byla nabídnuta možnost změnit účetního partnera. Já jsem v té době přešla k samostatné účetní, ale nebylo to ono.

Proč? Nebyla jste spokojená?
Ano. Neměla s účtováním čerpacích stanic zkušenosti. Chyběly mi pravidelné měsíční ekonomické reporty společnosti eurodata, neupozorňovala na důležité termíny atd. Držela se jen zákonných povinností a to je pro spolehlivé řízení málo. Takže jsem se v roce 2014 rozhodla pro návrat zpět k účetní firmě KODAP a reportnímu systému společnosti eurodata. Rozsáhlá agenda čerpacích stanic je pro samostatného účetního velkou zátěží a když chcete mít velmi přesné informace a kontrolu, chce to účetního partnera na vyšší úrovni.
 
Co na poradcích a účetních KODAP nejvíce oceňujete?
Patřím k lidem, kteří chtějí mít vše v pořádku a na současné spolupráci oceňuji korektnost, “dodržování pravidel” a také jejich důsledné vymáhání :-). Sama jsem to v minulosti nedoceňovala a prošla určitým vývojem. Od KODAPu využívám i zpracování mezd. Zde také vše funguje bez problémů. Mohla jsem tak všechny starosti související s touto oblastí pustit z hlavy.
 

Zpracovala: Mgr. Barbora Vaňková


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close