skupina

Školíme a vzděláváme sebe i druhé

ŠkoleníInformace podáváme, a proto je musíme i získávat. Být u jejich zdroje, vzdělávat se, zkrátka „být in“ v tom nejlepším slova smyslu. A o čerstvé informace a zkušenosti v daních, účetnictví i právu se neváháme s klienty podělit formou tzv. e-servisů, které rozesíláme e-mailem obvykle jednou týdně, někdy i častěji. Jsou přístupné i na našich stránkách www.kodap.cz v sekci „Pro vás“, kde jich je už více než 800. Zde najdete i naše čtvrtletníky RTA – rady, tipy, aktuality.

Pořádáme i řadu školení. Oblíbené jsou „Jednohubky z daňového a obchodního práva“, pořádané dvakrát do roka na jaře a na podzim, tradičně na zámku Hrubá Skála. Na podzim 2020 to bude už po padesáté. Pro odbornou veřejnost pořádáme pravidelně začátkem roku školení k účetní závěrce s lektorkou Ivanou Pilařovou. Velmi oblíbená jsou i profilová školení k dani z přidané hodnoty lektorky Hany Hejzlarové.

Pro náš vlastní odborný rozvoj organizujeme interní jednodenní metodické dny a vícedenní metodické konference jak pro daňaře, tak i pro účetní. Zde tvoříme naše know-how a upevňujeme své odborné kontakty. Oblíbené jsou případové studie s ukázkami řešení daňové a účetní problematiky. Ceněné jsou i diskuze, přinášející originální pohledy a zajímavá řešení.

Chceme být dobře připraveni na řešení problémů našich klientů, na vedení jejich účetních a mzdových agend i na zpracování různých daňových přiznání a hlášení.

školení_2


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close