skupina

Podporujeme druhé

Svoji podporu míříme především na děti, znevýhodněné lidi a na kulturu. Víme, že ne všichni mají to štěstí, že jsou zdraví a obklopeni milující a starostlivou rodinou. Snažíme se proto finančně i osobní účastí podporovat například děti v dětském centru Sluníčko, jsme zapojeni do programu Obědy pro děti či podporujeme spolek starající se o děti s ichtyózou. Podporujeme i Školu života zaměřenou na výchovu handicapovaných dětí. Finančně jsme podpořili i přípravu handicapované plavkyně Markéty Pechové na překonání kanálu La Manche. O to víc nás potěšila zpráva o jejím úctyhodném výkonu a úspěchu, když kanál skutečně pokořila.

I zaměstnanci skupiny KODAP individuálně finančně podporují různé projekty, a to od Dobrého anděla přes Člověka v tísni až po Světlušku. Naši zaměstnanci jsou aktivní i v oblasti nefinanční pomoci, jsou dárci krve, háčkují hračky a čepičky pro novorozenecká oddělení nemocnic nebo sešívají deky pro postižené děti v rámci projektu Deky z lásky.

Příležitostně podporujeme i koncerty a divadelní představení a jsme stálým partnerem a sponzorem divadla F. X. Šaldy v Liberci.

Jak skupina KODAP, tak i její zaměstnanci považují pomoc druhým za samozřejmou součást firemní kultury a životních hodnot.

Podpora druhých


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close