skupina

Jsme aktivními členy profesních komor

Česká advokátní komoraV našem týmu máme více než tři desítky daňových poradců a poradkyň, čtyři advokáty a advokátky a dvě auditorky. Účetní profese má zastoupení ve Svazu účetních.

V Komoře daňových poradců je komunita KODAP významná nejen početně, ale i svou aktivitou. V orgánech komory jsme měli zastoupení již krátce po jejím vzniku. V současné době je Matěj Nešleha členem prezídia, Vlastimil Sojka členem dozorčí komise a aktivně se účastníme také práce několika specializovaných odborných sekcí.

Pro klienty je velmi důležité, že v seznamu Komory daňových poradců ČR jsou zapsány jako právnické osoby i všechny společnosti KODAP poskytující daňové poradenství. Tím se dobrovolně podrobují jejím disciplinárním a etickým regulacím, čímž se tento závazek stává závazkem všech zaměstnanců, nejen daňových poradců. Vyplývá z toho i naše povinnost garantovat naši práci profesní pojistkou s co nejkvalitnějším a nejúplnějším krytím případných škod.

Profesní komory jsou pro nás stálým zdrojem aktuálních informací a pro naše klienty zároveň zárukou, že naše služby obstojí i před odborným a disciplinárním dohledem.


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close