skupina

Portál Ekonomického Servisu

Naši klienti vědí, jak si jejich firma vede, mohou se rychleji a lépe rozhodovat. 
 
 
Portál Ekonomického servisu
 

Krátká videoprezentace (2:50 min): 
 

 Spěcháte? Mrknutím oka máte

P.E.S.


Chcete jít do hloubky? Můžete analyzovat

Tabulka přehled

A k tomu

Daňový kalendář


Portál KODAP P.E.S. vám rádi předvedou poradci KODAP v našich kancelářích. Domluvte si schůzku nebo nám napište:

Liberec +420 485 228 471 Lbc@kodap.cz
Brno +420 549 131 295 Brno@kodap.cz
Děčín +420 412 518 446 Dc@kodap.cz
Hradec Králové +420 732 147 287 HK@kodap.cz
Jablonec nad Nisou +420 483 314 439 Jbc@kodap.cz
Jihlava +420 604 482 631 Jihlava@kodap.cz
Litoměřice +420 416 737 649 Ltm@kodap.cz
KODAP data +420 543 423 713 kodap.data@kodap.cz
Mladá Boleslav +420 326 326 932 MB@kodap.cz
Most +420 476 108 312 Most@kodap.cz
Plzeň +420 733 102 634 Plzen@kodap.cz
Polička +420 777 311 498 Policka@kodap.cz
Praha +420 222 013 231 Pha@kodap.cz
Valašské Meziříčí +420 571 612 721 VM@kodap.cz

Portál není na prodej. Je součástí standardu našich účetních služeb.


Kodap skupina - společnosti pro daňové poradenství

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

newsletter close
X

Chci odebírat z Kodap.cz:

Aktuality Čtvrtletník Školení
Společnost KODAP se zavazuje využívat poskytnutou adresu pouze k účelu zasílání vámi zvolených novinek.

Odběr můžete kdykoli odhlásit.